Terminal


Globalleşme ve dijital dünyadaki gelişmeler insanların seyahat sıklığını ve sayısını artırmaya başladı. Terminallerde kullanılan bekleme üniteleri daha uzun sürelerde, daha fazla yolcuya hitap etmeye başlayınca ürünlerin sağlamlığı kadar konforu da önemli olmaya başladı. 

Bürotime; değişen dinamiklere uyum sağlayarak,sağlamlığı kadar rahatlığı ile de ön plana çıkan ürünlerine teknolojik çözümler ekleyerek,beklemeyi konfora dönüştürmeyi hedeflemektedir.Giderek dijitalleşen dünyada, mobil cihazların sık kullanımı ile ortaya çıkan enerji ihtiyacını, bekleme ünitelerinde standartlara uygun olarak konumlandırdığı elektrifikasyon ürünleriyle esnek ve pratik çözümler sağlamaktadır.

BEKLEME ALANI

Havaalanlarındaki uzun bekleme sürelerini keyifli hale getirmek için tasarlanan lounge alanlarında konfor ön plana çıkmaktadır. Çay, kahve ve yiyecek ihtiyaçlarının sağlandığı, çalışma ve dinlenme için ortamların yaratıldığı bu alanlar, kurumların prestiji için önem kazanmaktadır. Dekorasyonunda kullanılan renk ve malzemelerin dingin, rahatlatıcı olmalarının yanı sıra; estetik olarak da bir değer taşıması gerekmektedir.

GEÇİŞ ALANI

Uzun beklemelerin olduğu kapılarda bulunan ürünler hem konfor hem de dayanıklılık bakımından uygun koşullara sahip olmalıdır. Genel kullanıma uygun hijyen, yanmazlık ve güvenlik kriterlerinin ön planda olduğu bu ürünler uzun yıllar hizmet verecek şekilde tasarlanmaktadır. Seyahatlerin vazgeçilmez eşlikçisi olan akıllı cep telefonları, tablet ve notebooklar için elektrifikasyon çözümleri entegre edilmektedir.

ORTAK ALANLAR

Uzun ya da kısa süreli beklemelerde yolcuların çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yaratılmış ortak alanlarda amacına uygun şekilde ürün seçimi yapılmaktadır. Geçiş alanlarındaki restoranların önlerindeki kafe alanları, yüksek oturumlu, çoklu bekleme üniteleri, koridorlarda oluşturulmuş rahat oturum alanlarında çok farklı özelliklere sahip değişik ürün grupları kullanılmaktadır.

Instagram